Gyroscope Health

Arkadaşlarınız ile Fitness Yarışına Girin!
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.9 MB
  • Version 1.9.14
  • Dil Türkçe
  • Firma Gyroscope Innovations
Gyroscope Health Uygulaması Telefonunuzdaki diğer uygulamalar ile senkronizasyon sağlayarak günlük kaç adım attığınız, uyku süreniz ve çeşitli fitness verilerinizi bir araya toplayarak arkadaşlarınız ile yarışmanızı sağlıyor.

Gyroscope Health Uygulaması uzun süredir geliştirilen ve onlarca uygulama ile bilikte senkronize şekilde çalışan ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamada kendinize bir kullanıcı oluşturup gerekli izinleri verdikten sonra tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı eklemek ve günlük, haftalık ve aylık liderlik tablosunda yarışa başlamanız. 

Uygulama iOS Sağlık uygulamasından veri alıyor ve sensörleri kullanarak uyku süresini ölçüyor, Akıllı bir saatiniz var ise kalp atış ritmi ve diğer gelen bilgileri topluyor ana ekranda bugün neler yaptınız nerelere gittiniz gibi bilgiler bulunuyor her verinin geçmişine ve isterseniz pro sürümü satın alarak detaylı ve çeşitli grafik tablolarına erişebilirsiniz.Uygulamayı arkadaşlarınıza önerir iseniz uygulamanın pro sürümünü ücretsiz şekilde alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile yarışmanın zevkine bu uygulama ile ulaşacağınıza eminiz, Gün geçtikçe daha fazla arkadaş ekleyerek hepsiyle yarışmak isteyeceksiniz ve bu sizi daha fazla hareket etmeye teşvik edecektir. 

Moves Uygulaması ile entegre edildiğinde sizin yolculuk rotanızı detaylı şekilde çiziyor. Yürüme, Koşma, Bisiklet Sürme, Toplu Taşıma, Araba ve Uçak ile seyahatlerinizi kayıt altına alarak geçtiğiniz yerlerin haritasını çıkartıyor onlarca grafik kartına dönüştürebileceğiniz bir veri topluyor ve bu grafik kartlarını sosyal medya ile uyumlu halde kaydetmenizi sağlıyor yani Instagram hikayeniz için uygun boyutlarda kart çıkarmanıza yardımcı oluyor. Uygulamanın PRO sürümü olsa da sizi bunun için zorlamıyor, Hayatı normal seyirde gidenler için yani spor yapmayanlar için gerekmeyen özellikleri PRO sürüm olarak göstererek kullanıcı taraflı bir uygulama geliştirmişler. Kilo düşme programınız var ve bu verileri kayıt altında tutmak istiyor iseniz bu uygulama sizin için moral kaynağı olabilir günlük ölçümlerinizi uygulamaya girerek veri kartları oluşturabilir bu sayede kilonuzdaki düşüş seviyesini daha rahat gözlemleyebilirsiniz. 

Sporunuzu Selfie ile taçlandırın! Uygulamanın en çok kullanılan özelliklerinden biri ise koşu gibi sporların sonunda rotanızın ve kaç adım attığınızın bulunduğu rapora bir de spor sonu selfie ekleyebiliyorsunuz.

Daha Fazla Göster
Gyroscope Health indir